Relacje z zawodów sportowych

 

 IGRZYSKA  DZIECI I MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W ROKU SZKOLNYM 2018-2019

Lp.

Data i miejsce

Dyscyplina

Ranga

Drużyna

Miejsce

Uwagi

44.

31.01.2019 Niedrzwica Kościelna

Piłka siatkowa

 chłopców

1/2 powiatu

Bielecki Patryk, Garbaty Denis, Gustaw Aleksander, Węgorowski Jakub, Kowalski Jakub, Baran Kacper, Gęca Adrian, Bartoszcze Jakub, Wojtyła Michał, Gałat Jakub,

 

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

43.

30.01.2019 Dzwola

Tenis stołowy drużynowy

chłopców

Wojewódzkie

Bielecki Patryk

Słomka Artur

Poleszak Kacper

 

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

42.

28.01.2019

Zakrzew

Tenis stołowy drużynowy

chłopców

Powiatowe

Bielecki Maciej

Kowalczyk Antoni

 

Igrzyska Dzieci

41.

24.01.2019 Niedrzwica Kościelna

Piłka siatkowa

 chłopców

Gminne

Bielecki Patryk, Garbaty Denis, Gustaw Aleksander, Węgorowski Jakub, Kowalski Jakub, Baran Kacper, Gęca Adrian, Bartoszcze Jakub, Wojtyła Michał, Gałat Jakub,

I

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

40.

23.01.2019 Dzwola

Tenis stołowy drużynowy

chłopców

1/2 województwa

Bielecki Patryk

Słomka Artur

Poleszak Kacper

I

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

39.

21.01.2019

Niedrzwica Duża

Tenis stołowy drużynowy

dziwcząt

1/2 powiatu

Dobrowolska Amelia

Kępowicz Magdalena

IV

Igrzyska Dzieci

38.

21.01.2019

Niedrzwica Duża

Tenis stołowy drużynowy

chłopców

1/2 powiatu

Bielecki Maciej

Kowalczyk Antoni

I

Igrzyska Dzieci

37.

19.01.2019

Niedrzwica Duża

Tenis stołowy drużynowy

dziwcząt

Gminne

Dobrowolska Amelia

Kępowicz Magdalena

I

Igrzyska Dzieci

36.

19.01.2019

Niedrzwica Duża

Tenis stołowy drużynowy

chłopców

Gminne

Bielecki Maciej

Kowalczyk Antoni

I

Igrzyska Dzieci

35.

17.01.2019 Zakrzew

Tenis stołowy drużynowy

chłopców

Powiatowe

Bielecki Patryk

Słomka Artur

Poleszak Kacper

I

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

34.

15.01.2019 Jabłonna

Tenis stołowy drużynowy

dziwcząt

1/2 powiatu

Całka Diana

Bartoszcze Milena

IV

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

33.

15.01.2019 Jabłonna

Tenis stołowy drużynowy

chłopców

1/2 powiatu

Bielecki Patryk

Słomka Artur

Poleszak Kacper

I

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

32.

09.01.2019 Niedrzwica Kościelna

Tenis stołowy drużynowy

dziwcząt

Gminne

Całka Diana

Bartoszcze Milena

I

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

31.

09.01.2019 Niedrzwica Kościelna

Tenis stołowy drużynowy

chłopców

Gminne

Bielecki Patryk

Słomka Artur

Poleszak Kacper

I

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

30.

13.12.2018

Wojciechów

Mini piłka ręczna chłopców

Powiatowe

Boguta Mateusz, Toporowski Aleksander, Gołębiowski Piotr, Kowalczyk Paweł, Wawryszczuk Jakub, Polaczek Patryk, Wożniak Sebastian, Masierak Konrad

II

Igrzyska Dzieci

29.

12.12.2018 Kocudza

Tenis stołowy indywidualny chłopców

Wojewódzkie

Bielecki Patryk

Słomka Artur

I

IV

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

28.

12.12.2018

Wojciechów

Mini piłka ręczna dziewczyn

Powiatowe

Duda Wiktoria ,Kolaszyńska Iga ,Koneczna Julia , Kowal Anna , Kowalska Iga , Machaj Aleksandra ,Niezgoda Anastazja , Paniak Zuzanna , Pastuszak Oliwia , Słotwińska Magdalena , Wertel Justyna

I

Igrzyska Dzieci

27.

11.12.2018

Mętów

Piłka ręczna chłopców

1/2 powiatu

Garbaty Denis, Sieńko Jakub, Bielecki Patryk, Gustaw Aleksander, Montusiewicz Franciszek, Węgorowski Jakub, Kowalski Jakub, Baran Kacper, Gęca Adrian, Bartoszcze Jakub, Rola Jakub

II

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

26.

05.12.2018

Mętów

Mini piłka ręczna dziewczyn

1/2 powiatu

Duda Wiktoria ,Kolaszyńska Iga ,Koneczna Julia , Kowal Anna , Kowalska Iga , Machaj Aleksandra ,Niezgoda Anastazja , Paniak Zuzanna , Pastuszak Oliwia , Słotwińska Magdalena , Wertel Justyna

I

Igrzyska Dzieci

25.

05.12.2018

Mętów

Mini piłka ręczna chłopców

1/2 powiatu

Boguta Mateusz, Toporowski Aleksander, Gołębiowski Piotr, Kowalczyk Paweł, Wawryszczuk Jakub, Fortuna Maciej, Polaczek Patryk, Wożniak Sebastian

I

Igrzyska Dzieci

24.

03.12.2018

Niedrzwica Kościelna

Mini piłka ręczna dziewczyn

Gminne

Duda Wiktoria ,Kolaszyńska Iga ,Koneczna Julia , Kowal Anna , Kowalska Iga , Machaj Aleksandra ,Niezgoda Anastazja , Paniak Zuzanna , Pastuszak Oliwia , Słotwińska Magdalena , Wertel Justyna

I

Igrzyska Dzieci

23.

03.12.2018

Niedrzwica Kościelna

Mini piłka ręczna chłopców

Gminne

Boguta Mateusz, Toporowski Aleksander, Gołębiowski Piotr, Kowalczyk Paweł, Wawryszczuk Jakub, Fortuna Maciej, Polaczek Patryk, Wożniak Sebastian

I

Igrzyska Dzieci

22.

20.11.2018

Niedrzwica Kościelna

Piłka ręczna dziewczyn

Gminne

Niezgoda Agnieszka, Staszczak Ewelina, Hawrył Wiktoria, Bednarczyk Patrycja, Próchnicka Aleksandra, Szadura Kornelia, Mijał Patrycja, Kowalczyk Martyna, Kowalczyk Zuzanna, Smolak Edyta, Tyc Weronika

II

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

21.

20.11.2018

Niedrzwica Kościelna

Piłka ręczna chłopców

Gminne

Garbaty Denis, Sieńko Jakub,Dziekanowski Damian, Gustaw Aleksander, Montusiewicz Franciszek, Węgorowski Jakub, Kowalski Jakub, Baran Kacper, Gęca Adrian, Bartoszcze Jakub, Rola Jakub

I

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

20.

21.11.2018 Bełżyce

Pływanie indywidualne

Powiatowe

Gołębiowski Piotr

Gołębiowski Adam

I

II

Igrzyska Dzieci

19.

20.11.2018 Dzwola

Tenis stołowy indywidualny chłopców

1/2 województwa

Bielecki Patryk

Słomka Artur

II

IV

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

18.

14.11.2018

Bystrzyca Stara

Badminton drużynowy

dziewcząt

1/2 województwa

Kowal Anna

Pastuszak Oliwia

VI

Igrzyska Dzieci

17.

13.11.2018

Bystrzyca Stara

Badminton drużynowy

dziewcząt

1/2 województwa

Wiktoria Hawrył

Staszczak Ewelina

III

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

16.

07.11.2018 Dzierzkowice

Badminton drużynowy

chłopców

1/2 województwa

Fortuna Maciej

Boguta Mateusz

IV

Igrzyska Dzieci

15.

13.11.2018 Krzczonów

Tenis stołowy indywidualny chłopców

Powiatowe

Bielecki Patryk

Słomka Artur

I

II

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

14.

13.11.2018 Krzczonów

Tenis stołowy indywidualny dziewcząt

1/2 powiatu

Całka Diana

IX

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

13.

16.10.2018 Jabłonna

Tenis stołowy indywidualny chłopców

1/2 powiatu

Bielecki Patryk

Słomka Artur

Poleszak Kacper

I

II

V

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

12.

16.10.2018 Jabłonna

Tenis stołowy indywidualny dziewcząt

1/2 powiatu

Całka Diana

Gorajek Karolina

IV

VI

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

11.

10.10.2018

Niedrzwica Duża

Tenis stołowy indywidualny chłopców

Gminne

Bielecki Patryk

Słomka Artur

Poleszak Kacper

Gęca Adrian

I

II

III

VI

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

10.

10.10.2018 Niedrzwica Duża

Tenis stołowy indywidualny dziewcząt

Gminne

Całka Diana

Gorajek Karolina

I

II

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

9.

06.11.2018

Bystrzyca Stara

Badminton drużynowy

dziewcząt

Powiatowe

Kowal Anna

Pastuszak Oliwia

I

Igrzyska Dzieci

8.

06.11.2018

Bystrzyca Stara

Badminton drużynowy

chłopców

Powiatowe

Fortuna Maciej

Boguta Mateusz

I

Igrzyska Dzieci

7.

06.11.2018

Bystrzyca Stara

Badminton drużynowy

dziewcząt

Powiatowe

Wiktoria Hawrył

Staszczak Ewelina

I

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

6.

25.10.2018

Tenis stołowy indywidualny chłopców

Województwo

Bielecki Maciej

VI

Igrzyska Dzieci

5.

22.10.2018

Dzwola

Tenis stołowy indywidualny chłopców

1/2 województwa

Bielecki Maciej

II

Igrzyska Dzieci

4.

18.10.2018

Jabłonna

Tenis stołowy indywidualny chłopców

Powiatowe

Bielecki Maciej

II

Igrzyska Dzieci

3.

16.10.2018

Jabłonna

Tenis stołowy indywidualny chłopców i dziewcząt

1/2   powiatu

Bielecki Maciej

Kowalczyk Antoni

Dobrowolska Amelia

I

V

V

Igrzyska Dzieci

2.

10.10.2018 Niedrzwica Duża

Tenis stołowy indywidualny chłopców

Gminne

Bielecki Maciej

Kowalczyk Antoni

I

II

Igrzyska Dzieci

1.

10.10.2018 Niedrzwica Duża

Tenis stołowy indywidualny dziewcząt

Gminne

Dobrowolska Amelia

III

Igrzyska Dzieci