plan lekcji IV-VIII

Klasa IV a - wychowawczyni Monika Wiechnik

lp.

PONIEDZ.

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

1

matemat.

z.rozw. j.ang

 

z.rozw. j.polski

 

2

j.angielski

w-f

 

matematyka

          wdżwr

3

w-f

j. angielski

 

w-f

j. angiel.

4

j.polski

j.polski

 

j. polski

j. polski

5

przyroda

matemat.

 

historia

muzyka

6

informat.

religia

matemat.

religia

przyroda

7

   koło wiedzy matem.

j.polski

 

w-f

8

   

plastyka

   

9

   

technika

   

10

   

z. z wych.

   

Klasa IV b - wychowawczyni Małgorzata Kuna

lp.

PONIEDZ.

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

1

 

z.rozw. j.ang

 

z.rozw. j.polski 

       matemat.

2

 

w-f.

      z. z wych.

 j. polski

przyroda

3

 

matemat.

       j.polski

w-f 

informat.

4

           wdżwr

j. angiel.

           religia

j. angielski

j. angiel.

5

j.polski 

j.polski 

          technika  matemat.

w-f

6

 przyroda  

w-f 

 historia

 j. polski

7

 matemat

     religia ---

8

 muzyka

 

 

   

9

 plastyka

 

 

   

10

         

Klasa IV c - wychowawczyni Agnieszka Rudzka

lp.

PONIEDZ.

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

1

  historia

z.rozw. j.ang

matemat.

z.rozw. j.polski 

 

2

matemat.

j. angiel.

w-f  

j. angielski

 

3

w-f 

religia

 przyroda

  j. polski

 

4

j.polski 

j.polski

j. angiel.

 matemat.  

5

informat.

w-f

 j.polski 

religia

przyroda

6

           wdżwr  muzyka  

z. z wych. 

 matemat.

7

     

w-f  

 j.polski  

8

         plastyka

9

         technika

10

         

Klasa V a - wychowawczyni Katarzyna Sochan

lp.

PONIEDZ.

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

1

historia 

z.rozw. mat.

w-f  

   

2

w-f 

geografia

 religia

j.polski 

 

3

j.angielski 

 matemat.

j.polski 

z. z wych. 

 

4

 matemat.

j. polski

 technika

biologia

 

5

j.polski 

 j. angielski

muzyka

j. angielski

---

6

 

w-f 

matemat.

 matemat.

 plastyka

7

 

z.rozw. j.pol 

z.rozw. j.ang

 religia

j.polski 

8

     

 w-f 

 historia

9

         informat.

10

         

Klasa V b - wychowawczyni Agnieszka Sidor

lp.

PONIEDZ.

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

1

 religia

z.rozw. mat.

j. angiel. 

   

2

w-f 

j. polski

w-f 

 

j.polski 

3

j.polski 

geografia

religia

   matemat.

4

z.z wych. 

 matemat.

matemat.

 

j. angiel. 

5

biologia

w-f 

j. polski 

---

w-f 

6

j.angielski

 historia  technika  matemat.  muzyka

7

plastyka

z.rozw. j.pol 

z.rozw. j.ang 

j.polski   

8

     

 historia

 

9

     

 informat.

 

10

         


Klasa V c - wychowawczyni Eliza Wójcik

lp.

PONIEDZ.

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

1

 

z.rozw. mat.

 w-f 

w-f  

 

2

 

j. angielski

 geografia

j. angielski

---

3

   historia

j.polski  

religia

j.polski 

4

 

j.polski

 matemat. 

j.polski 

biologia

5

matemat.

matemat.

j. angiel.

 matemat. 

z. z wych.

6

j.polski

w-f

 historia

 

informat.

7

 muzyka

z.rozw. j.pol 

z.rozw. j.ang

 

 religia

8

 plastyka      

w-f 

9

 technika        

10

         


Klasa VIa – wychowawczyni Marzena Musińska- Niezgoda


lp.

PONIEDZ.

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

1

j.polski

religia

   

 historia

2

j.polski

matemat.

matemat

 

  j. angiel

3

matemat.

historia

w-f

 

 matemat

4

w-f

w-f

informat.

 

w-f

5

 j.angiel.

przyroda

przyroda

 

plastyka

6

technika

j. polski  

j.polski 

j. polski  

j. polski

7

           wdżwr  muzyka

z. z wych. 

 j. angiel.

 

8

   

religia

 matemat.

 

9

       przyroda  

10

       

  


Klasa VI b - wychowawczyni Mira Mazurkiewicz -Leziak

lp.

PONIEDZ.

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

1

   

 przyroda

 

w-f

2

przyroda

 

technika

 religia

j.angiel.

3

j. angielski 

 

matemat.

j.polski

historia

4

matemat.

            muzyka

j. angiel.

w-f

matemat.

5

j. polski 

 religia

j. polski 

matemat.

j.polski 

6

j. polski 

matemat

plastyka

informat.

 

7

w-f

historia

w-f

z. z wych.

 

8

        

j.polski 

   przyroda  

9

  wdżwr      

10

       

  


Klasa VI c - wychowawczyni Aneta Hacia

lp.

PONIEDZ.

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

1

przyroda

 

matemat.

 j. polski

w-f

2

religia

 

przyroda

 j. polski

historia

3

j.polski 

 

j. polski

 informat.

j.angiel.

4

j.angielski

         przyroda

z. z wych.

w-f 

 j. polski

5

matemat

matem

technika

 religia

matemat.

6

muzyka

historia

j.angiel.

matemat.

        wdżwr

7

w-f

 j.polski 

w-f

---

 

8

 

 plastyka

     

9

         

10

       

  


Klasa VII a - wychowawczyni Liliana Rosiecka

lp.

PONIEDZ.

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

1

j. angielski

matemat

religia

j.angielski

j.polski 

2

matemat

 historia

chemia

fizyka

matemat

3

geografia

biologia

w-f

 plastyka

j. niem

4

w-f

w-f

biologia

historia

w-f

5

j.polski

j. polski 

matemat

religia

j.polski

6

j. niemiecki

 fizyka

j. polski

chemia

j.angiel

7

 z. z wych

---

  inform.

geografia

muzyka

8

dor. zawod

       

9

       

 

10

       

  


Klasa VII b - wychowawczyni Magdalena Konopczyńska

lp.

PONIEDZ.

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

1

chemia

j.angielski

geografia

biologia

j.angiel

2

j.angielski

matemat

religia

historia

w-f 

3

matemat

w-f

biologia

j. niemiecki

matemat

4

j.polski 

chemia

j. polski 

fizyka

 j.polski

5

w-f

 historia

matemat

 j.polski

fizyka

6

religia

  j. polski

j. niem.

w-f

geografia

7

---

 plastyka  muzyka

informatyka

z. z wych.

8

 

dor. zawod

     

9

         

10

       

 



Klasa VIII a - wychowawczyni Maria Nowacka

lp.

PONIEDZ.

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

1

matemat

 WOS

historia

religia

matemat

2

j.angielski 

j.polski 

j. angiel

biologia

j.polski 

3

j.polski

matemat

fizyka

j.polski 

w-f

4

historia

geografia

matemat

 chemia

 j. niem

5

 fizyka 

 chemia

w-f  

w-f

 WOS

6

w-f 

informat

j.polski 

 j. angielski 

religia

7

dor. zaw.

 

j. niem

 z.z wych.

edb

8

         

9

         

10

       

  


Klasa VIII b - wychowawczyni Anna Paluch

lp.

PONIEDZ.

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

1

 j.polski 

j.polski 

j.angiel

j. niemiecki 

j. niem  

2

 matemat

religia

biologia  chemia 

w-f

3

 chemia

w-f 

historia 

z. z wych.   

j.polski 

4

 fizyka

matemat

fizyka 

matematyka

matemat

5

w-f 

 WOS

j.polski 

j.polski 

j.angiel 

6

historia

 geografia

informat

w-f 

WOS

7

 edb

j. angielski 

 

religia

 dor. zaw.

8

         

9

         

10

       

  


Klasa VIII c - wychowawczyni Anna Dymitrak

lp.

PONIEDZ.

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

1

 matemat

geografia

chemia

fizyka

j.polski  

2

j.polski  

 edb

historia

j.niemiecki 

j.niemiecki 

3

 fizyka

j.polski 

j. angiel.

matemat

w-f

4

WOS

informat

j.polski 

j. angielski 

j.angielski 

5

historia

 biologia

w-f

w-f 

matemat

6

w-f 

matemat

religia

j.polski 

 chemia

7

z. z wych. 

dor. zaw.

 

 WOS 

religia

8

         

9

         

10